niedziela, 13 października 2013

Hej kochane :)

Przepraszam Was, że tak długo niczego nie dodaję, ale złożyło się na to kilka powodów:
1.miało być 12 komentarzy od poprzednim rozdziałem, a długo nie było i dlatego wtedy nie dodawałam
2.kiedy już pojawiła się satysfakcjonująca mnie liczba komentarzy, to moi nauczyciele postanowili skutecznie utruć mi życie. Nie miałam dnia żeby nie było kilku kartkówek.
3. Teraz kiedy wreszcie jest weekend zamierzałam dodać rozdział, ale jestem chora, wszystko mnie boli i nie jestem w stanie dodać kolejnego rozdziału.
Przepraszam was bardzo, nie chciałam żeby tak wyszło, ale niestety jest jak jest. Kiedy tylko poczuję się lepiej i będę akurat miała chwilkę wolnego, bo nauczyciele okażą jakieś ludzkie uczucia i zlitują się nad nami, to dodam nowy rozdział. Możliwe, że pojawi się dopiero w piątek czy sobotę, nie mogę Wam obiecać, że wcześniej, ale postaram się dodać go jak tylko będę mogła. Mam nadzieję, że się na mnie nie gniewacie i że dalej będziecie czytać moje opowiadanie, bo naprawdę bardo zależy mi na tym, żebyście to czytały i dzieliły się ze mną swoją opinią na temat danego rozdziału. Nie wiecie nawet ile ten blog dla mnie znaczy, on stał się cząstka mnie. Dziękuję Wam bardzo za to, że jesteście ze mną i że jesteście tak wspaniałe.

4 komentarze:

 1. Wracaj do zdrowia :) i powodzenia na sprawdzianach :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdrowiej. Z niecierpliwością czekam na kolejny rozdział. Przepraszam, że nie komentuję, ale również mam dużo nauki i nie zawsze mam czas. Jeśli znalazłabyś czas to zapraszam na reaktywację mojego bloga.
  http://love-me-or-fuck-off.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jej właśnie wczoraj o Tobie myślałam i stwierdziłam, że chyba już o mnie zapomniałaś, bo tak dawno Cie tu nie było. Ściągnęłam Cię chyba myślami ;)

   Usuń